Pierwszy dzień Aukcji 14

Opublikowane przez RDA w dniu

Czy dla Państwa to był równie emocjonujący dzień co dla nas? Dzień rozpoczęliśmy wyśmienitą kolekcją piastowską i tak przez dobre kilka godzin, żeby w późnym popołudniem przejść do monet historycznie związanych z Polską.

Niedziela 10 września to kolejne wielkie emocje i ogromny dział Polski Królewskiej a następnie zabory i jakże lubiana II RP.

Jak oceniamy dzisiejszy dzień? Na szerszą analizę i ocenę na pewno przyjdzie jeszcze czas na spokojnie, ale tak na szybko to dzień możemy zaliczyć do udanych. Nieliczne pozycje nie znalazły nabywców, ale przytłaczająca większość niebawem powędruje do nowych nabywców. To pokazuje dynamikę rynku co w połączeniu z wieloma nowymi kolekcjonerami, którzy brali udział w licytacji zwiastuje tylko jedno. Rynek numizmatyczny się mocno rozwija i profesjonalizuje.

To co zauważamy, to m.in. to, że coraz więcej klientów stawia na jakość co przekłada się na bardzo duże zainteresowanie walorami rzadkimi lub doskonale zachowanymi. Czy tak będzie również podczas licytacji w kolejnych dniach? Zapraszamy do śledzenia kolejnych sesji i oczywiście aktywnego udziału w licytacjach.

https://onebid.pl/pl/auction/1461423/3709/Polska-krolewska

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *