Grading

Jako autoryzowany dealer i przedstawiciel NGC i PMG w Polsce, firmy będącej niekwestionowanym liderem na świecie, mającej w dorobku ponad 45 milionów walorów poddanych weryfikacji, zapraszamy do skorzystania z naszych usług pośrednictwa w gradingu monet, medali i banknotów.    

         

Należy tutaj nadmienić, że wszystkie liczące się największe domy aukcyjne na świecie większość oferowanego asortymentu poddają procesowi oceny. Grading monety to bezapelacyjnie najbardziej obiektywa forma oceny stanu zachowania bądź oryginalności wydana przez bezstronnych specjalistów. Numizmat/banknot tak oceniony za każdym razem gwarantuje uzyskanie najlepszego dla danego stanu zachowania wynik sprzedaży, jeśli sytuacja losowa zmusi nas do zbycia części zbioru. W dzisiejszych czasach 99% rynku aukcyjnego polega na sprzedaży za pośrednictwem internetu i kupujący z drugiej części globu musi mieć poczucie bezpieczeństwa, a takie uzyskuje dzięki zakupom monet ocenionych przez niezależnych specjalistów.

Jeśli już przekonają się Państwo do poddania swoich walorów ocenie w profesjonalnej firmie, warto wykorzystać Rzeszowski Dom Aukcyjny do finalizacji tej usługi.

  •  Rocznie przekazujemy tysiące numizmatów i banknotów do gradingu, zdobyte doświadczenie pozwala nam z dużym prawdopodobieństwem wstępnie oszacować potencjalną notę gradingową, a tym samym minimalizację kosztów na skutek wysyłki przedmiotów nie nadających się do procesu oceny.
  •  Wszystkie przedmioty zawozimy oraz osobiście odbieramy z siedziby firmy gradingowej, co nie naraża Państwa na niebezpieczeństwo zaginięcia przekazywanego waloru. Jeżeli sytuacja losowa zmusza nas do wysyłki, dzięki specjalnie wynegocjowanej umowie z przewoźnikiem jako dom aukcyjny jesteśmy w stanie zapewnić ubezpieczenie przekazywanym walorom za pośrednictwem firmy kurierskiej, czego nie mają Państwo możliwości jako osoba prywatna.
  •  Naszym komitentom oferujemy usługę NCS po cenach dealerskich.
  •  Istotnym elementem jest również przygotowanie całości dokumentacji, którą wykonujemy bezpłatnie w ramach własnych. Innymi słowy nie interesuje Państwa nic poza dostarczeniem nam walorów i późniejszym ich odbiorem bądź decyzją o przekazaniu ich na aukcję.

Cena gradingu ustalana jest indywidualnie w oparciu o aktualny kurs euro i wartość przedmiotu.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.

rzeszowskidomaukcyjny.pl/kontakt

lub

tel. +48 530-972-262 / +48 661-962-969

biuro@rzeszowskidomaukcyjny.pl                                                                     

aukcje@rzeszowskidomaukcyjny.pl

 

Z kolekcjonerskimi pozdrowieniami.
Zespół RDA