Pierwsze wnioski z Aukcji 14

Opublikowane przez RDA w dniu

Komitenci zadowoleni, kupujący również, cały nasz zespół zmęczony jakby każdy z nas przerzucił ręcznie przysłowiowy wagon węgla. Co to może oznaczać? Tylko jedno. Aukcja numer 14 zakończyła się i to bardzo pomyślnie. Wszystkim Państwu i każdemu z osobna dziękujemy za tak liczny udział – zarówno jako komitenci jak i licytujący. Przed nami teraz przygotowanie i wysyłka ponad 900 paczek i równolegle już praca nad listopadową aukcją PREMIUM.

Zakończona aukcja potwierdziła tylko, że kondycja polskiego rynku monet i banknotów jest doskonała. Z każdą aukcją widzimy coraz więcej nowych osób, które rejestrują się i coraz aktywniej również licytują. Potwierdza to rozrastanie się tego rynku.

Widzimy po zakończonych licytacjach, że potrafią Państwo wyraźnie docenić te najpiękniejsze i najlepiej zachowane walory. Jak widać trend zmierza ku temu, że jeśli jest wybór pomiędzy rzadkością a urodą to coraz większa grupa osób stawia na urodę. My to doskonale rozumiemy, bo również wychodzimy z założenia, że najlepsza kolekcja to taka, na widok której oczy same się cieszą.

Jeszcze raz dziękujemy i od razu zapraszamy na listopadową aukcję, przypominając również, że przyjmujemy na nią jeszcze Przedmioty. Jeśli chcą Państwo właśnie nam powierzyć soje kolekcje, to zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy,

zespół RDA.