Na naszej VII-mej Aukcji – groszówki

Opublikowane przez RDA w dniu

Rano pokazaliśmy część monet z działu srebrnych monet II RP, teraz czas pokazać groszówki 

Co prawda wielu wyśmienitych monet nie pokazaliśmy – Nike, Sztandarów w MS-ach, jednak ciężko jest pokazać wszystko przy tylu pozycjach. Z drugiej strony przecież część ludzi nie zbiera monet srebrnych, a w swoich zbiorach skupia się na przykład na monetach groszowych czy miedzianych 

Zaczynając od jednogroszówek chcemy pokazać wyselekcjonowane egzemplarze, których niestety nie przybędzie, a zebranie ich w menniczych stanach zachowania to także wyzwanie Poczynając od najdrobniejszego nominału największym osiągnięciem zdobycie jest menniczego rocznika 1930, który na aukcjach nie raz osiąga wysokie ceny. Moneta z naszej aukcji jest okazem niebywałym, który może być ozdobą niejednej, zaawansowanej kolekcji. Moneta doceniona prawie najwyższą notą w NGC MS66! Dodatkowo powierzchnia pokryta jest ładną, naturalną patyną.

Na aukcji pojawi się wiele wspaniałych egzemplarzy w notach MS65-MS67 oraz różnych odcieniach. Będą także monety bez gradingu, między innymi piękna dwugroszówka z 1927 roku, 10 groszy 1923 czy wyśmienita dwudziestogroszówka również z 1923 roku.

Aby zobaczyć więcej zapraszamy do rejestracji, składania limitów i oglądania monet na www.rda.onebid.pl

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *