Na naszej E-Aukcji 9 – Znakomite ruble

Opublikowane przez RDA w dniu

Drugi dzień świąt to świetny czas, by zaprezentować znakomite ruble z nadchodzącej oferty. Jest to zbiór monet różnych carów i caryc w pięknych stanach, które już 12 stycznia będą mogły uzupełnić Państwa zbiory!

Wybrane pozycje to tylko część pokazowa, natomiast całą ofertę znajdą Państwo tradycyjnie w katalogu aukcyjnym na platformie Onebid.

Zacznijmy od Kobiet, na start 3 ładne ruble Katarzyny I i II (w tym 2 różne Katarzyny II – węższe i szersze). Na szczególną uwagę zasługują dwa pierwsze, które w tak znakomitych stanach zachowania mogą zasilić zbiory nawet najbardziej wymagających kolekcjonerów.

Kolejne dwa ruble będą kolejno Elżbiety i Anny. Pierwszy w znakomitym stanie zachowania o pięknie zachowanych detalach i dobrym połysku z nieświeżościami tła. Pozycja sporadycznie notowana w takim stanie zachowania. Drugi natomiast w naturalnym, obiegowym stanie zachowania.

Na koniec dwóch sympatycznych panów – ruble Piotra I i Piotra II. Pierwszy egzemplarz to odmiana z inicjałem K na popiersiu o bardzo dobrze zachowanych detalach, co jest rzadkie dla emisji Piotra. Dodatkowo w tle zachowało się dużo połysku. Druga moneta to rzadziej spotykany egzemplarz na rynku z ukoronowanymi monogramami carskimi.

Na deser pragniemy poinformować, że wszystkie pozycje zostały dodane, a aukcja została posegregowana. Jeśli ktoś czekał z przejrzeniem oferty na całość to idealna pora, by zaplanować sobie wydatki noworoczne lub spóźniony prezent świąteczny 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *