Na naszej E-Aukcji 9 – Monety inwestycyjne

Opublikowane przez RDA w dniu

Jest jeszcze trochę monet zagranicznych, które naszym zdaniem warto pokazać przed aukcją dla zachęty. Na aukcji będzie sporo złota, które cały czas cieszy się ogromną popularnością i nadal jest bardzo dobrą inwestycją. Dodatkowo kupując złoto w monetach, jest to także walor kolekcjonerski, co podnosi jego wartość. W ofercie znalazły się między innymi 10 dolarów 1880, 5 dolarów 1886, 20 dolarów 1900, 5 dolarów 1903, 20 dolarów 1904 czy 5 dolarów 1906. Z monet amerykańskich pojawiło się też bardzo dużo srebra w postaci Morgan dollar z różnych lat bicia, duża część w okołomenniczych stanach zachowania! Jeśli chodzi o mniejsze monety, warto zwrócić także uwagę na wyselekcjonowane 10 centów z 1874 roku, które NGC doceniło wysoką jak na tą emisję notą MS62.

Dla miłośników inwestycji w inne metale niż złoto czy srebro, a także kolekcjonerom tak zwanej egzotyki polecamy 25 dolarów wybite w 1987 roku z uncji palladu. Ciekawa emisja Bermudów jest dodatkowo w oryginalnym etui.

Na jutro zostawiamy Państwu jeszcze promocję monet rosyjskich, których po raz kolejny zgromadziliśmy świetną ofertę, natomiast na zakończenie działu monet zagranicznych chcemy zaproponować 1 koronę węgierską z 1915 roku w wysokiej nocie MS66 oraz 6 krajcarów Leopolda I z 1672 roku, której piękno zostało docenione wysoką notą MS65!

Zdecydowanie polecamy i zapraszamy do przejrzenia całej oferty na platformie Onebid!

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *