Do popołudniowej kawy proponujemy Państwu kilka fotografii z działu który, od początków naszej obecności na rynku aukcyjnym niezmiennie reprezentowany jest przez wyselekcjonowane egzemplarze.

Niezależnie czy w slabach z wysokimi ocenami, czy też wolne od not numerycznych, zawsze budzą olbrzymie zainteresowanie i emocje. Nie inaczej będzie na naszej nadchodzącej aukcji, gdzie wprawne oko dostrzeże ponadprzeciętne sztuki warte włączenia do zbiorów.

Monety z okresu II Rzeczpospolitej posiadają wiele cech, które wspólnie dają „przepis na sukces” są nimi między innymi tak prozaiczne jak:

– mają zamknięty już nakład i stanowią odrębny dział (przewaga nad obecnymi nawet najbardziej wyszukanymi emisjami kolekcjonerskimi)

– są odpowiednio opisane dzięki bardzo dobrym publikacjom tematycznym (nic bardziej nie zachęci do kolekcjonowania określonego działu, niż dobra soczysta publikacja)

– mimo prawie 100 lat dzielących nas od ich emisji są relatywnie dostępne (wystarczy przeglądnąć archiwum naszych aukcji by dostrzec, że można przebierać w ofercie)

– a co najważniejsze mają prostą, ale i elegancką szatą graficzną

Niechaj za podparcie ostatniego podpunktu posłuży kilka zdjęć z nadchodzącej aukcji – monety do pozyskania już 29 września. Startujemy od 17 i walczymy tak długo, jak będzie to potrzebne 

Serdecznie zapraszamy :

www.RDA.onebid.pl


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *