Na naszej Aukcji 14 – Tajemnicza kolekcja średniowiecznych monet Polski

Opublikowane przez RDA w dniu

Witamy Państwa w nowym tygodniu, obiecaliśmy rozwiązanie zagadki „skrzynek” w poniedziałek, jednak działalność taka jak nasza ma pewne cechy charakterystyczne, które albo zaakceptujemy i pokochamy, albo znienawidzimy 😉 Jedną z nich jest nieprzewidywalność – bo jak inaczej nazwać sytuację, w której w dniu planowanej publikacji potężnej kolekcji, zostajemy odwiedzeni przez znanego nam od kilkunastu lat kolekcjonera i po kilku godzinach wspólnej debaty okazuje się, że będziemy mieli dla Państwa kolejny hit na wrzesień.

Wracając do tematu przewodniego, to zgodnie z naszym cichym przewidywaniem, Państwa typy były odzwierciedleniem bogactwa naszego rynku – niemalże dwadzieścia obstawionych działów, świadczy o bogactwie wyboru wśród kolekcjonerów.  Kilku osobom udało się nawet trafić w dziesiątkę – naszą aukcję uświetni potężny zbiór liczący prawie 800 niepowtarzalnych egzemplarzy z lubianego i chętnie zbieranego działu jakim jest średniowiecze polskie. Będzie się działo! my w najbliższych tygodniach postaramy się przybliżyć chociaż małą część tego imponującego zbioru.

Dla kolekcjonerów którzy lubują się w monetach odrobinę młodszych mamy dobrą nowinę – takowych również nie zabraknie, a w temacie kolekcji nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

Jako firma, w tym miejscu dziękujemy za zaufanie – przyjęcia specjalizowanych zbiorów, to nie tylko spora ilość ciekawych pozycji na aukcji i przyjemność z ich opracowania, to również satysfakcja, że specjaliści doceniają naszą pracę, a poziom merytoryczny w naturalnym dla nas środowisku jakim są monety, banknoty, czy falerystyka jest na poziomie w pełni satysfakcjonującym tęgie umysły.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *