Na naszej Aukcji 14 – Aukcja otwarta!

Opublikowane przez RDA w dniu

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w dniu dzisiejszym otworzyliśmy ROBOCZĄ wersję naszej aukcji. Zachęcamy do zapisów i wstępnego przejrzenia oferty.

Jest to wyłącznie ROBOCZA wersja wydarzenia, na której brakuje jeszcze dużej ilości pozycji, brakuje części stanów zachowania, brakuje cen wywoławczych.

Składowe te będą uzupełnione do czwartku w przyszłym tygodniu, kiedy to też aukcja zostanie definitywnie zamknięta i uzupełniona, a Państwo będą mogli składać oferty. Naszych komitentów również prosimy o cierpliwość – Państwa listy komisowe zostaną zamknięte w czwartek i w czwartek nastąpi definitywne nadanie numerów pozycji.

Dostajemy ostatnio mnóstwo pytań, a najczęściej powtarzające się to:

  1. Dlaczego stawiamy tak duże wydarzenie?
  2. Czy zdołamy zapewnić obsługę logistyczną po zakończonej licytacji,
  3. Czy aby na pewno rynek „udźwignie” ponad tydzień licytacji.

Odpowiedź na nie jest prosta.

  1. Wydarzenie jest miarą zaangażowania komitentów. To tak naprawdę komitenci definiują wielkość aukcji. Najwyraźniej „przypadamy do gustu” coraz większej grupie osób, jesteśmy polecani pocztą pantoflową i wynikowa jest taka, a nie inna. My z naszej strony możemy powiedzieć jedynie – DZIĘKUJEMY! Doskonale Państwo wiecie, że nie stosujemy dumpingowych %, nie rozsyłamy zaproszeń do współpracy, nie deprecjonujemy konkurencji. Stawiamy na JAKOŚĆ oraz RZETELNOŚĆ i jest to nasza jedyna (chyba skuteczna) forma reklamy.
  2. Obsługa logistyczna po zakończonej aukcji – no cóż, nie będziemy tutaj nawet próbować udawać fałszywej skromności. Nie ma na rynku aukcyjnym drugiej firmy, która byłaby w stanie tak sprawnie „rozładować” wysyłki. Oczywiście przy tysiącach wysyłek, jakie nadajemy może zdarzyć się wypadek, przeoczenie wpłaty/wiadomości/niefrasobliwy kurier…jednak staramy się, aby takie sytuacje nie miały miejsca.
  3. Rynek bez problemu wytrzyma – przecież większość kolekcjonerów zbiera określone działy, jeśli w takim dziale zamiast 4 godzin licytacji, będzie 5,5 godziny… umówmy się – nie ma to żadnego znaczenia. Te 8 dni tylko wygląda tak strasznie 😉

W każdym razie zbędnie nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się z techniczną odsłoną naszego wydarzenia.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *