Na naszej Aukcji 13 – Zegarki szwajcarskie

Opublikowane przez RDA w dniu

W niedzielę czas zawsze wydaje się mijać jakoś szybciej… mamy jednak nadzieję, że o poranku mają Państwo jeszcze wiele czasu na zrobienie wszystkiego co zaplanowane i zasłużony odpoczynek przed trudami następnych dni pracy!

My niestety musimy dziś jeszcze popracować, ale patrząc na czasomierze, które nam pomogą nie spóźnić się na rodzinne obiady, nie sprawia nam to przesadnego bólu.

Zegarki to kolejny dział który gości na naszej aukcji i zasługuje na uwagę. Dziś proponujemy Państwu przegląd niektórych z mechanicznych szwajcarów, które trafiły na naszą aukcję, a jest tam na czym oko zawiesić!

Na początek proponujemy klasyka:

Omega to marka uznana na całym świecie. Klasyczny wybór zarówno początkujących kolekcjonerów i wielbicieli zegarków jak i tych bardziej doświadczonych. Ponadczasowe stylizacje doskonale sprawdzają się do garniturów, ale i bardziej casualowych stylizacji.

Drugim z takich wyborów jest zdecydowanie:

IWC Schaffhausen, który gości u nas w wersji mechanicznej jak i kwarcowej, a więc zarówno dla kolekcjonerów i gentelmanów ceniących klasykę i codzienny dbałość o mechanizm jak i tych przyzwyczajonych do wygody działania na baterię

Nie są to rzecz jasna jedyne pozycje z tej kategorii, ba! nawet nie jedyne zegarki szwajcarskie jakie mamy przyjemność oferować na najbliższej aukcji 2 czerwca!

Głodnych większej dawki “czasu” zapraszamy na https://rda.onebid.pl/pl/index

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *