Oferta Aukcji 18

Opublikowane przez RDA w dniu

To będzie niezwykle ciekawa i dynamiczna licytacja. Oferta naszej 18 aukcji została w pełni ukończona i otwarta do rejestracji oraz składania limitów. Spotykamy się w niedzielne popołudnie 16 czerwca o godzinie 18.00.

Przygotowaliśmy dla was niezwykle ciekawą, wyselekcjonowaną ofertę nieco ponad 400 walorów. Szczególną uwagę warto zwrócić na wyśmienitą ofertę polskiego pieniądza papierowego okresu II RP. Wyjątkowej rzadkości wzory, najrzadsze banknoty obiegowe poszukiwane i pożądane bez względu na stan zachowania. To będzie notafilistyczna uczta.

https://onebid.pl/pl/auction/-/6646

Równie ciekawie prezentuje się oferta monet carskiej Rosji. Absolutnie zjawiskowy rubel wybity w setną rocznicę bitwy pod Borodino czy wyjątkowej urody ruble Katarzyny II – to napewno zwróci uwagę najwytrawniejszych kolekcjonerów tych monet.

Dla miłośników mennictwa II RP również coś mamy. Doskonale zachowany i rzadki Sztandar bity stemplem głębokim czy ogromnej rzadkości 2 złote 1924 z literką H – to tylko niektóre pozycje monetarne okresu II RP, o które napewno będzie się toczył licytacyjny bój.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w naszej aukcji. Emocji napewno nie zabraknie.

https://onebid.pl/pl/auction/-/6646