Na naszej E-Aukcji 9 -za nami monety zagraniczne, antyczne, polskie do XVIII wieku, a także literatura i banknoty, ale jeszcze dużo ciekawych walorów przed nami!

Opublikowane przez RDA w dniu

Szanowni Państwo to były dwa super emocjonujące dni, za które już teraz dziękujemy! Mamy nadzieję, że dla wszystkich okazały się owocne i że udało się zakupić wymarzone walory do swoich zbiorów.

Za nami monety zagraniczne, antyczne, polskie do XVIII wieku, a także literatura i banknoty, ale jeszcze dużo ciekawych walorów przed nami!

Dzisiejszy dzień poświęcimy monetom polskim pod zaborami, monetom II RP, Wolnego Miasta Gdańsk, PRL, a także monetom III RP. Przypominamy, że z uwagi, iż jest to dzień roboczy, zmagania zaczynamy od godziny 16 Mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani znajdą czas na licytację i włączą kolejne obserwowane walory do swoich kolekcji.

W ramach przypomnienia załączamy wybrane pozycje z poszczególnych działów, które będą w dniu dzisiejszym licytowane. Dla osób, które nie miały jeszcze okazji licytowania, przypominamy, że aukcje odbywają się na platformie Onebid, a udział w licytacji musi być wcześniej zatwierdzony przez organizatorów. W celu szybszej weryfikacji zapraszamy do rejestracji już teraz


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *