Na naszej E-Aukcji 11 – Falerystyka polska

Opublikowane przez RDA w dniu

Nie samymi monetami człowiek żyje, a jak przyzwyczailiśmy naszych klientów, co aukcję mamy także ogromny wybór w dziale falerystyki polskiej. Odznaczenia, orzełki, legitymacje, guziki, pamiątki, figurki i wiele innych rzeczy znajdą Państwo właśnie u nas!

Nie inaczej będzie także na naszej 11 e-aukcji

Jedną z najbardziej wyjątkowych rzeczy będzie Odznaka Pilota Morskiego I Klasy, bardzo rzadka w handlu odznaka, która została zatwierdzona Dziennikiem Rozkazów Ministerstwa Spraw Wojskowych nr 13/33, po wojnie nie nadawano jej, a prawo do noszenia przysługiwało przedwojennemu personelowi Morskiego Dywizjonu Lotniczego.

Ogromnej rzadkości pozycja, zdecydowanie godna polecenia!

Kolejną fantastyczną pozycją jest Odznaka Centrum Wyszkolenia Kawalerii z Grudziądza. Luksusowe wykonanie Gontarczyka ze złotą nakładką. Pięknie zachowana emalia. Jedna z najbardziej charakterystycznych odznak międzywojennych.

Na aukcji znajdą Państwo także bardzo rzadko spotykaną w handlu odznakę oficerską 50 Pułku Piechoty – Nagalski, a także wiele fantastycznych i rzadkich orłów. Między innymi rzadkiego orła kadrowego z Krakowa wyprodukowanego w 1913 roku, krakowskiego orła legionowego z 1914 roku, orła wz. 19 Knedlera z oryginalną nakrętką, bardzo rzadkiego orła produkcji Zająca, orła wyprodukowanego z okazji I Zjazdu Medycyny Wojennej w 1917, czy Orzeł Batalionu Warszawskiego POW 1915.

Zachęcamy także do obejrzenia pozostałych pozycji z tego działu, a jest w czym wybierać! Przygotowaliśmy dla państwa 219 pozycji w tym dziale w różnym zakresie cenowym, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu ostatnich dni wakacji. Wykorzystajcie Państwo dobrze te słoneczne dni i do usłyszenia!

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *