Na naszej E-Aukcji 10 – Piękne monety II RP

Opublikowane przez RDA w dniu

Do aukcji jeszcze trochę dni pozostało, jednak jest to dobry moment, by zacząć odkrywać pozycje i przybliżać Państwu poszczególne działy z nadchodzącego wydarzenia. 

Niewątpliwie jednym z najlepiej 'obsadzonych’ działów jest ponownie II RP! Jedną z monet pokazaliśmy w weekend, dzisiaj czas na kolejne 🙂

Zaczynając promocję tego działu, chcemy raz jeszcze pokazać dla tych co nie widzieli jedną z ozdób czyli 2 złote 1932 z głową kobiety w najwyższej dotychczas nadanej nocie NGC MS65! Jest to zjawiskowy egzemplarz w sam raz dla najbardziej wymagających kolekcjonerów! 

Pięknych monet II RP będzie wiele, żaglowce, Piłsudskie, głowy kobiety, ale także żniwiarki, sztandary czy Sobieskie… Będą zarówno znakomite egzemplarze w wysokich notach gradingowych, jak i wyselekcjonowane pozycje bez plastiku, które zadowolą większość kolekcjonerów! 

Warto zwrócić uwagę, między innymi na znakomitego Sobieskiego (MS63), 2 złote żaglowiec (MS64), świetną żniwiarkę (MS63) czy znakomity sztandar. Możemy obiecać, że to nie wszystko, a jeśli chcą Państwo zobaczyć więcej zapraszamy do bacznego obserwowania naszego Facebooka! 

E-aukcja 10 już w dniach 22-25 maja tego roku! 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *