Na naszej E-Aukcji 10 – Kilka trojaków które będą na e-aukcji 10

Opublikowane przez RDA w dniu

Szanowni Państwo, większość z aktualnych postów dotyczy aukcji IX, jednak warto pamiętać, że już w maju odbędzie się nasza kolejna e-aukcja 10! 

Dla osób, którym nie uda się nic zakupić na naszym głównym wydarzeniu, na pewno pojawi się możliwość zakupu już nieco ponad miesiąc później.  

Tradycyjnie na naszej aukcji głównej pojawi się wyselekcjonowany materiał, jednak ilość pozycji względem e-aukcji jest znacząco ograniczona, z kolei nasze e-aukcje trwają przeważnie 2-3 dni dłużej i zawierają kilka tysięcy pozycji więcej. 

Warto także pamiętać, że na naszych e-aukcjach jest dużo towaru w obiegowych stanach zachowania, co umożliwia początkującym kolekcjonerom nabywania nowych walorów po niższych cenach względem monet menniczych i niezwykle rzadkich. Nie zabraknie natomiast także monet wyselekcjonowanych pod względem zarówno stanu zachowania jak i rzadkości, co możemy obiecać 🙂

Tymczasem załączamy kilka zdjęć trojaków z e-aukcji i zachęcamy do bycia na bieżąco z postami na naszym Facebooku, gdzie będą mogli Państwo obserwować pozycje z nadchodzących wydarzeń. 

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia! 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *