Na naszej Aukcji 15 – Robocza wersja oferty aukcji

Opublikowane przez RDA w dniu

ROBOCZA WERSJA OFERTY LISTOPADOWEJ AUKCJI OTWARTA!!! Ostatnie kilka dni to była prawdziwa walka z czasem. Chcieliśmy bardzo żeby robocza wersja naszej listopadowej aukcji została otwarta przed weekendem i udało się. Zabrzmi to może nieco nieskromnie, ale nie ukrywamy tego, że jesteśmy bardzo zadowoleni z oferty tej aukcji. Każdy segment tzn. medale, monety, banknoty oraz falerystyka, mają bardzo solidną reprezentację.

Nie byłoby tego jednak bez Państwa zaufania do nas. Ogromnie cieszy, że duża część aukcji została zbudowana w oparciu o współpracę z nowymi komitentami, co tym bardziej daje nam powód do dumy i pozytywnie nastraja do dalszego działania.

https://onebid.pl/pl/auction/-/3710

Jeszcze raz dziękujemy i gorąco zapraszamy do zapoznania się z roboczą ofertą. Do dopracowania zostało kilka drobiazgów, ceny do upublicznienia i ogólne sprawdzenie, ale już już możemy spokojnie robić na Państwa oczach.

Czekamy na Państwa opinie.

Jednocześnie już dziś zapraszamy serdecznie 12 listopada (niedziela) na stacjonarną część aukcji do Rzeszowa. Niebawem podamy więcej szczegółów.

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół RDA.