Na naszej Aukcji 15 – Pieniądz papierowy

Opublikowane przez RDA w dniu

Ogromnie się cieszymy, że z aukcji na aukcję, oferta pieniądza papierowego, którą mamy przyjemność zaprezentować, jest nie tylko coraz lepsza – ona jest wręcz wyśmienita. Nie byłoby tego jednak bez Państwa zaufania do nas za co już teraz serdecznie dziękujemy i gwarantujemy, że nie spoczniemy na laurach. Wiemy jaki obowiązek na nas spoczywa.

Listopadowa aukcja będzie wyjątkowa pod względem pieniądza papierowego, ale kolejne co już teraz możemy zdradzić, zapowiadają się równie wyśmienicie. Niedawny tour po Dolnym Śląsku zaowocował wieloma świetnymi przyjęciami. Pozdrawiamy serdecznie Wrocław i cały region. Jest to dla Nas ogromne wyróżnienie, że marka RDA jest rozpoznawalna nie tylko tam, ale w całej Polsce, bowiem z terenu całego kraju ale nie tylko, przyjmujemy od Państwa przedmioty na nasze aukcje.

Polecamy się, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Tymczasem wracamy do dopinania oferty listopadowej aukcji, bowiem już jutro chcemy ją dla Państwa chociaż częściowo otworzyć.

Miłośników banknotów zostawiamy z tymi trzema sympatycznymi walorami – zbyt wiele słów tu chyba nie trzeba. Obraz mówi tu dużo więcej niż 1000 słów.

Pozdrawiamy,

Zespół RDA