Na naszej Aukcji 14 – Pieniądz papierowy

Opublikowane przez RDA w dniu

Zbliża się papierowy dzień na naszej 14 aukcji. Już jutro 16 września w ramach 8 sesji zapraszamy do licytacji polskiego i zagranicznego pieniądza papierowego. A w ofercie drodzy Państwo m.in.

Las „czwórek” insurekcyjnych – łącznie 30 pozycji już we wrześniu do wylicytowania na naszej 14 aukcji. Banknot niezwykle ciekawy, bijący ostatnio kolekcjonerskie rekordy popularności a co najważniejsze cały czas nie w pełni odkryty. Badany i analizowany na wszelkie możliwe sposoby. Jest on obiektem naukowych i popularnonaukowych opracowań. Kolekcjonerzy tworzą z tego nominału zaawansowane zbiory specjalizowane.

W ofercie nadchodzącej aukcji liczne warianty literowe, ale również rzadkości takie jak „smutny” – lubiana i poszukiwana odmiana z odwróconym nawiasem, czy rzadsza odmiana z błędem ….”birs”. Uproszczając mamy przyjemność zaprosić do prawdziwej insurekcyjnej uczty na najbliższym wydarzeniu, w ramach której przedstawiamy prawdopodobnie największą grupę 4-złotówek ocenionych przez PMG jaka kiedykolwiek była zaoferowana jednoroazowo na aukcji. Selekcjonowane egzemplarze praktycznie wszystkie w najbardziej poszukiwanych notach na poziomie sześćdziesiąt kilka, już za nieco ponad dwa tygodnie zmienią właściciela

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

https://onebid.pl/pl/auction/1461700/3709/Banknoty-Polskie