Dzisiaj wyjątkowo jednie soczyście reklamowo

Już za 2 tygodnie, będą państwo się zmagać o wybrane pozycje. Każdy zapewne upatrzył sobie coś innego. My chcielibyśmy zainteresować państwa zestawami, które utworzyliśmy specjalnie w celach aktywizacji starych dobrych praktycznie już zapomnianych wymian, inwestycji, bądź po prostu zakupu gotowca danego działu pod rozbudowę.

W pierwszym dniu zaoferujemy Państwu zestawy od antyczności po woreczki mennicze Euro, zdecydowanie warto zwrócić uwagę na rewelacyjnie zachowane zestawy drobnej monety niemieckiej, w większości ułożone tak aby się nie powtarzały. Dla kogoś kto chciałby kupić sobie trochę srebra i przy okazji nacieszyć oko nie prostokątną sztabką, tylko monetą też coś jest

W drugim dniu najwięcej zestawów zaoferujemy z II RP. Między innymi mennicze grosze, obiegowe żniwiarki łącznie z najrzadszymi jak wariant z literą H, głowy kobiety, bardzo ładne żaglówki. Pojawią się również Piłsudskie, Nike, dużo rewelacyjnych Sobieskich czy Trauguttow i innych ciekawych lotów. Monety będą w stanach od menniczych, do typowego obiegu – a więc, handlarz znajdzie coś do detalu, kolekcjoner znajdzie coś do rozbudowy zbioru, czy wymian – czyli dla każdego coś dobrego.

Pojawią się również krążki z okresu PRL. Między innymi próby, zwykle sztuki obiegowe (loty), będzie też worek menniczy z 1000 sztuk 5 groszy z 1971 roku. Pod koniec zlicytujemy zestawy monet okolicznościowych oraz typowe inwestycyjne srebro (Solidarności, papieże, mapki, olimpiady)

Zestawy zamkną monety 2 zł GN oraz pieniądz zastępczy.

Kilka przykładowych fotek dla przyciągnięcia uwagi, a po więcej, warto zajrzeć na www.rda.onebid.pl.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *