Piątek piąteczek piątunio… 😉

Po kolejnym tygodniu wytężonej pracy nad wysyłkami i domknięciem tematu jakim jest poprzednia E-aukcja 7, oraz równoczesnym działaniem nad nasza kolejną aukcją wrześniową, nadchodzi weekend, a więc czas w którym wszyscy ładują akumulatory. Żeby te dwa dni nie były tak zupełnie numizmatycznie „jałowe” zapraszamy Państwa do Krakowa za czasów Zygmunta III Wazy a konkretniej do ostatniej z uruchamianych za jego panowania mennic koronnych. Właśnie w niej wybito naszego weekendowego bohatera, a jest nim z pozoru niepozorny trojak.
Jednak nie dajmy się zwieźć pozorom Jest to pozycja rzadko spotykana w tak pięknych stanach zachowania. Egzemplarz z końcówki blachy, mimo to idealnie dotłoczony. Minimalne zakłócenia tła w żadnej mierze nie wpływające na wyśmienitą prezencję niniejszego egzemplarza.

Co istotne w przypadku tego konkretnego trojaka dodatkowy smaczek stanowi fakt, iż pozycja ta została wytłoczona z nieznanej u Igera pary stempli tworząc jednocześnie nowy wariant, gdzie na awersie widnieje interpunkcja legendy SIGISM III•D:G-REX•PO:M•D•L, zaś na rewersie widnieje nietypowa punca cyfry 5 bez pionowego szeryfa na końcu górnej belki jednocześnie z wyraźnie zaznaczonym brzuszkiem.

Jak Państwo widzicie, mimo trwających wakacji, nasz zespół nieustannie pracuje, tak aby początkiem września zaserwować ofertę, którą postaramy się zadowolić każdego 😊💪

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do współpracy, naszych stałych jak i nowych komitentów – gwarantujemy pełne zaangażowanie i całe serce włożone w pracę, którą z przyjemnością wykonamy opiekując się Państwa komisami…czego przykład macie Państwo powyżej, a już niedługo „drobna” ciekawostka dla wielbicieli monet rosyjskich 🥰


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.