Na naszej E-Aukcji 8 – grosze Zygmunta Starego

Opublikowane przez RDA w dniu

Witamy raz jeszcze w ostatni dzień przed weekendem
Jak mogą Państwo zaobserwować aukcja nabiera rozpędu, a ilość pozycji przekracza 2800!

Materiał jest bardzo mocno zróżnicowany i każdy powinien znaleźć pozycje, które będzie mógł włączyć do swojego zbioru. Pojawią się pozycje ze średniowiecza, znakomite monety Polski królewskiej, zagraniczne, a także odznaczenia i inne działy, które dokładnie można zobaczyć na platformie Onebid

Dzisiaj coś dla kolekcjonerów groszy Zygmunta Starego, a na szczególną uwagę zasługuje grosz z roku bicia, w którym umarł król, czyli 1548. Zjawiskowy egzemplarz, który w takim stanie praktycznie nie występuje! Niesamowita świeżość jak na monety tego władcy, fantastyczny detal oraz niespotykany połysk menniczy sprawiły, że moneta została docenioną najwyższą notą w NGC MS64! Egzemplarz, który może być uzupełnieniem nie tylko znakomitych monet Zygmunta Starego, ale także kolekcjonerów groszy polskich czy okazowych monet poszczególnych nominałów czy władców. Po prostu coś niesamowitego!

Kolejne dwa grosze są także piękne i występują w odmianie z rozetami koło korony oraz bez, charakteryzuje je także odmienna stylistyka korony oraz interpunkcja. Pierwszy został doceniony notą MS63 (MAX!), natomiast drugi MS61.

E-aukcja 8 będzie kolejnym wielkim wydarzeniem, na którym wiele pięknych egzemplarzy zmieni swoich właścicieli. Zapraszamy do przeglądania pozycji, rejestracji oraz dodawania swoich wybranych pozycji do ulubionych, aby o niczym nie zapomnieć!

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *