Akcje i obligacje to dział, który zyskuje kolejnych miłośników w bardzo szybkim tempie z roku na rok! Jeszcze kilka lat temu większość akcji można było kupić bardzo tanio, aktualnie nawet te bardziej popularne pozycje zyskują na popularności!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów również i ten dział pojawił się na naszej aukcji  Głównie będą one sprzedawane w zestawach – po kilka lub kilkanaście sztuk oraz będą podzielone na poszczególne kraje, czy firmy, którym były przypisane.

Wśród pozycji, które będą mogli Państwo pozyskać znalazły się Warszawska Kinematograficzna Spółka Akcyjna, Polskie Towarzystwo Elektryczne, Spółka Akcyjna Wielkich Pieców i Zakładów Ostrowieckich, Towarzystwo Zakładów Żyrardowskich, Elektrownia Okręgowa w Zagłębiu Ostrowskiem, Towarzystwo Zakładów Przędzalnianych Bawełny, Tkalni
i Blecharni 'Zawiercie’, Obligacje Pożyczki Narodowej 5%, Tomaszowska Fabryka Sztucznego Jedwabiu, 25 Akcji „BELPOL” czy akcje Warszawskiej Fabryki Biszkoptów Stanisława Fuchsa.

Dodatkowo w ofercie znalazły się akcje i obligacje z takich krajów jak Rosja, Austria, Francja czy USA.

Zapraszamy do bycia na bieżąco i oglądania pozycji na www.rda.onebid.pl

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.