Na naszej E-Aukcji 10 – Falerystyka polska

Opublikowane przez RDA w dniu

Publikując przedmioty z nadchodzącej aukcji nie możemy zapomnieć o miłośnikach falerystyki polskiej! Dzisiaj pokażemy Państwu pieczęcie, które będzie można pozyskać do swoich zbiorów podczas e-aukcji 10! 

Zdecydowanie ozdobą jest Pieczęć 9 Pułku Dragonów jednostki stacjonującej w Polsce. Mimo śladów użytkowania jest to wspaniała gratka nie tylko dla miłośników pieczęci, ale także militariów i szeroko pojętych przedmiotów związanych z wojskiem. Jest to przedmiot, który niewątpliwie mógłby opowiedzieć niejedną historię. Zdecydowanie polecamy! 

Na aukcji pojawi się także Pieczęć Opiekun Rada Opiekunów z powiatu włocławskiego, Pieczęć Magistratu miasta Burzenin powiatu sieradzkiego (przed 1870), Pieczęć herbowa imienna z herbem Trąby z XIX wieku, Pieczęć herbowa imienna z herbem Poraj z XIX wieku, Pieczęć herbowa imienna z herbem Korab z XIX wieku, Pieczęć herbowa z herbem Strzemieńczyk z XIX wieku, Pieczęć herbowa imienna z herbem Chłusowicz z XIX wieku, Pieczęć imienna z herbem Sas, a także fantastyczna Pieczęć herbowa imienna obrotowa z herbem Przegonia z XIX wieku! 

Będą także inne przedmioty, ale do nich jeszcze wrócimy! Poniżej załączamy zdjęcia pieczęci i zachęcamy do ich obejrzenia! 

Tymczasem wracamy do pracy, a Państwu życzymy miłego dnia! 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *